EVLİLİK TEKLİFİ ANKARA

Bir ömrü beraber geçirmek istediğin kişiyi bulduktan sonra yerine getirmen gereken kritik bir görev var: 

Evlenme teklifi etmek.

Evlenme teklifi ve bu süreçle ilgili aklına takılan ne varsa bize sorabilir, hayalindeki teklifi gerçekleştirmenin mutluluğuna erişebilirsin!

Evlenme Teklifi, Doğum günü, Yıl dönümü gibi birçok alanda, profesyonel ekibi ile siz değerli misafirlerinin her daim tebessümle hatırlamak isteyeceği bu anıları rüya gibi bir geceye çevirin..

EVLİLİK TEKLİFİ SÜRPRİZLERİ

Ankara'da 14 farklı konseptte hizmet veriyoruz.

Dilerseni Aşk Ormanı'n da  , dilerseniz Göl manzaralı VİP odalar da , Sinema'da , Helikopter de veya otel gibi özel alanlar da hizmet veriyoruz.

EVLİLİK TEKLİFİ NEDİR?

“Hera&Zeus

Zeus Dedi ki; “Hera, istiyorum ki sen benim karım olasın, büyük gözlü güzel Tanrıça benim peşimden gel, Olymposta parlak bir taht üzerinde ve benim sağımda oturarak saltanat sür.”

Hera razı oldu ve Baş Tanrı düğünü yapmak için karısını Kitheron dağının ormanlarla süslenmiş en yüksek tepesine götürdü. Tanrıların evlenmesine sevinen ağaçlar onları selamlamak için dallarını eğdiler ve çeşmelerden Ambrosia (Tanrıların özel içeceği) kokusu yayıldı. Bütün Tanrı ve Tanrıçalar bu düğünde bulunmak için Olympos dağından aşağı indiler.”

Evlilik Teklifi yada Evlenme Teklifi olarak bilinen mitolojik bir öyküdür okuduğunuz. Tarihin belki en eski olaylarından biri. Hayal aleminin, gerçeğe dönüşmesi. Duyulan Aşkı, sonsuzluk basamağına taşımaktır. İki ömrü birbirine bağlamak için verilen ilk sözdür.

Sürpriz Limanı

evlilik teklifi ankara
ankara evlilik teklifi
IMG_E0411.JPG